Zálohování dat (lokální i vzdálené)

Zálohování dat je nezbytnou součástí každé fungující společnosti. Data jsou v současné době jedním z nejcennějších artiklů, je tedy nezbytné o ně náležitě dbát a pečovat. V okamžiku, kdy dochází ke ztrátě dat, dojde také ke ztrátě desítek, někdy i stovek hodin práce, jejichž hodnota bývá zpravidla stěží vyčíslitelná. Neriskujte proto a zálohujte svá data. My vám s tím rádi a efektivně pomůžeme.

V každé moderní obchodní společnosti by mělo být prioritou zálohování vlastních dat. Společnost Computer Technology přichází s nabídkou zálovacích řešení a to interní, ale i externí formou. Jsme schopni nabídnout a zajistit zálohu vašich dat přímo ve vaší společnosti (server, záložní disk ap.), ale také vzdáleně, tzv. mimo dům. Záloha mimo dům je pravděpodobně jedním z nejbezpečnějších variant a to především z důvodu jakékoliv živelné katastrofy. V případě kolapsu způsobeném výpadkem el. energie při bouřce, požárem, vytopením či například virovou nákazou vaší počítačové nebo serverové jednotky, je záloha mimo dům ideálním řešením.

Jsme schopni navrhnout vám na míru optimální řešení zálohování vašich dat, realizaci zálohy dat, a to se 100% jistoty obnovy veškerých datových materiálů. Současně nabízíme také veškerý monitoring dat, správu, servis a obnovu zálohovacích zařízení.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás…
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6