Docházkové a přístupové systémy

Chcete mít dokonalý přehled o příchodech a odchodech svých zaměstnanců? Souhlasíme s vámi. V dnešní době je jednou z nejdůležitějších součástí úspěšného fungování každé obchodní společnosti bezpečnost provozu a optimalizace personálního zajištění – zaměstnaneckých příchodů a odchodů.

K tomuto účelu nabízíme tzv. docházkové systémy, které vám prostřednictvím elektronického systému zaznamenávají důležitá data o přítomnosti a nepřítomnosti jednotlivých pracovníků, jejich příchodech, odchodech, ale i pohybu v průmyslovém nebo komerčním objektu. Docházkový systém je ideálním řešením pro všechny, kteří touží mít svou společnost pod nepřetržitým dohledem a využít možnosti spolehnout se bez jakýchkoliv nežádoucích pochybností na své zaměstnance.

Společnost Computer Technology dodává nejen technologii docházkových systémů, ale také jejich kompletní instalaci, vč. zajištění provozu. Zajistíme nezbytný počet čipů, karet pro vaše zaměstnance, zaškolíme vedoucího týmu pro práci se systémem a nabízíme také možnost dlouhodobého servisu a spolupráce v případě jakéhokoliv technického problému či nejasnosti. Zajistíme Vám servis docházkového systému, zprávu i veškeré záruční plnění a povinnosti. Máte-li zájem o vylepšení evidence docházky jednotlivých pracovníků a bezproblémový chod vaší společnosti prostřednictvím docházkového systému, kontaktujte nás. Nabídneme Vám nejvhodnější možné řešení.
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6