Tisková řešení

Nabízíme vám a vaší firmě možnost optimalizace tiskových nákladů, zapůjčení tiskových strojů vč. kompletního servisu nebo možnost prodeje tiskové techniky a to vč. pozáručního servisu. Disponujeme technologickým know-how pro většinu značek tiskáren (HP, Samsung, Cannon, Xerox, Epson), pro prodej či pronájem nabízíme technologii Konica Minolta, jakožto objektivně nejúspornější a nejefektivnější řešení.

V případě, že se rozhodnete pro pronájem tiskového zařízení, platíte jen za vytištěnou stránku. V rámci pronájmu je zajištěn veškerý servis tiskárny zdarma, o nic se tak nemusíte starat a řešit – vše vyřešíme za vás.

Máte-li zájem přímo o zakoupení tiskárny, nabízíme možnost tzv. servisně-materiálové smlouvy, kdy jakožto zákazník získáváte díky daným podmínkám jak prodlouženou záruční lhůtu, tak celkový technický servis tiskárny naší společností. Dá se říci, že tato nabídka se liší od pronájmu v zásadě tím, že tiskový stroj bude přímo a pouze a jen vaším vlastnictvím. V případě zájmu o více informací nás prosím kontaktujte…
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6