Kamerové systémy

Máte obavy o bezpečnost Vašeho firemního objektu, přilehlé budovy či skladu? Zamyslete se nad možností řešení prostřednictvím kamerového systému. Společnost Computer Technology nabízí realizace CCTV televizních a kamerových systému na míru, a to přesně dle vašeho požadavku. Společně vybereme z dostupných alternativ tu pro vás nejvhodnější a následně se dohodneme na celém průběhu realizace. Zajišťujeme nejen samotné instalace, ale také veškeré doprovodné práce, rozvody, a také konkrétní technologie nezbytné pro úspěšnou realizaci.

V současnosti nabízíme více než 500 komponent CCTV od více než 15-ti výrobců jako jsou: SONY, MITSUBISHI, CHATEAU, AVER-MULTIMEDIA, AVENIR, COMPUTAR, VTQ, VISION HTech, TOKINA JAPAN, GEOVISION, METEL, AV-TECH, SUNKWANG, TECH-ILAND, VIEWSE, LILLIPUT, HACE, TVS, GRAND-TEC, MISUMI, SECMASTER, EVERTECH a jiné. Sortiment obsahuje různá provedení průmyslových kamer (deskové, kompaktní, maskované, High Speed Dome, IP), kryty na kamery, kamerové počítačové systémy, přisvícení, otočné hlavice a mnoho dalšího.

Instalace kamer provádíme i na složitě dostupných místech. Vždy dopředu stanovíme návrh řešení, který na základě vašeho schválení realizujeme. To se netýká pouze použitých technologií, ale také postupů při instalaci. Samozřejmostí je zajištění veškerého HW a zaškolení práce s kamerovým systémem pověřeného zaměstnance. Nedílnou součástí je také nabídka servisu vašeho kamerového systému dodaného naší společností.
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6