Správa a servis IT

V rámci našich servisních služeb nabízíme dlouhodobý klientský servis obchodním firmám a společnostem, a to přesně dle konkrétních přání a požadavků. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni rychle a operativně řešit a vyřešit jakýkoliv problém technického charakteru.

Setkáváte se ve své firmě každodenně s desítkami problémů spojených se správou sítě, provozem PC, tiskem dokumentů, instalací software, chybějícím HW či zálohou dat? Využijte možnosti zajištění kompletního servisu a správy a obraťte se na nás.

My se pustíme do řešení vašeho problému obratem a nejrychlejším možným způsobem nabídneme konkrétní řešení. Poskytneme nejen nezbytné komponenty, ale také kompletní instalaci či reinstalaci systému, zajistíme opravu PC i serveru, provedeme záruční opravu, postaráme se o ochranu vašich dat.

Devizou společnosti Computer Technology jsou mnohaleté zkušenosti z oboru, vysoké množství úspěšně vyřešených problémů, široké portfolio technických a technologických znalostí a dovedností, ale také partneři z řad technologických i produktových dodavatelů. Rádi pro vás vyřešíme vše - v krátkém čase a nejvyšší možné kvalitě.
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6