Nabízíme

Outsourcing služeb

Naše služby jsou určeny primárně obchodním společnostem, zaměřujeme se na dodávku služeb, systému i technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

Správa a servis IT

V rámci našich servisních služeb nabízíme dlouhodobý klientský servis obchodním firmám a společnostem, a to přesně dle konkrétních přání a požadavků. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni rychle a operativně řešit a vyřešit jakýkoliv problém technického charakteru.

Tisková řešení

Nabízíme vám a vaší firmě možnost optimalizace tiskových nákladů, zapůjčení tiskových strojů vč. kompletního servisu nebo možnost prodeje tiskové techniky a to vč. pozáručního servisu.

Hosting, servery

V rámci klientského servisu nabízíme svým zákazníkům rovněž zázemí pro veškeré webové aplikace a prezentace. Disponujeme vlastním serverovým řešením a k provozu nezbytným HW. Jsme tak schopni nabídnout zákazníkovi zázemí nejen pro webovou prezentaci, ale i aplikaci libovolného rozsahu a technické náročnosti.

Zálohování dat

Zálohování dat je nezbytnou součástí každé fungující společnosti. Data jsou v současné době jedním z nejcennějších artiklů, je tedy nezbytné o ně náležitě dbát a pečovat.

Prodej IT

Díky naší široké dodavatelské síti jsme schopni zajistit prodej PC jednotek, serverů, notebooků, tiskáren i spotřebního materiálu za zvýhodněných cenových podmínek.

Sítě a síťová řešení

Dodáváme komplexní síťová řešení do firem, kanceláří, ale i externě. Potřebujete vybudovat spolehlivou interní sít´? Vytvořit LAN/WAN síť na míru a plně odpovídající technickému vybavení a zázemí vaší společnosti? Máte problém se síťovým připojením? Chcete zřídit internet pouze pro zaměstnance své firmy?

Kamerové systémy

Máte obavy o bezpečnost Vašeho firemního objektu, přilehlé budovy či skladu? Zamyslete se nad možností řešení prostřednictvím kamerového systému. Společnost Computer Technology nabízí realizace CCTV televizních a kamerových systému na míru, a to přesně dle vašeho požadavku.

VOIP

Zvažujete alternativu klasického telefonu? V době předražených mobilních volání může být pro řadu firem a obchodních společností právě VOIP komunikace tou nejlepší cestou, jak ušetřit nemalé finanční náklady spojené s telekomunikačními službami.

Docházkové a přístupové systémy

Chcete mít dokonalý přehled o příchodech a odchodech svých zaměstnanců? Souhlasíme s vámi. V dnešní době je jednou z nejdůležitějších součástí úspěšného fungování každé obchodní společnosti bezpečnost provozu a optimalizace personálního zajištění – zaměstnaneckých příchodů a odchodů.
Outsourcing
služeb

Zajistíme dodávku služeb, systému a technologií v rámci dlouhodobé servisní spolupráce.

více
Hosting
servery

Poskytujeme kompletní zázemí pro webové aplikace a prezentace.

více
Tisková
řešení

Nabízíme tiskové optimalizaci nákladů na tisk, zapůjčení
strojů a kompletní servis.

více

Napište nám
Označené* položky jsou povinné.

Rychlý kontakt comptech@comptech.cz

Kde nás najdete Computer Technology v.o.s.
Berkovská 1265/1
160 00  Praha 6